سایت استاد ناصری

شنبه 12 تیر 1395

 

پرگاس
پاکسازی و سم زدایی کبد
(کنترل و کاهش چربی خون)

کبد از حیاتی ترین ساختارهای بدن است که وظیفه متابولیسم بسیاری از مواد را بر عهـده دارد.یکی از فعالیت های مهم کبد، ذخیره سازی و سوخت و ساز چربی ها در بدن است. کبد طبیعی حاوی 5 گرم چربی در 100 گرم وزن خـود می باشد. هر گاه مـقـدار چربی به بیش از 5 درصد در آن افزایش یابد به این حالت کبد چرب گفته می شود.

کبد چرب بر دو نوع است : کبد چرب غیر الکلیک، کبد چرب الکلیک

کبد چرب غیر الکلیکدر صورتی که کبد چرب بدون مـصرف زیاد الکل به وجـود آمده باشد،به آن کبـد چـرب غیر الکلیک گفــته می شــود کــه یک بیمــاری مزمــن کبـــدی است که دامـنه گسترده ای از علایم بالینی را در بر می گیرد. در این بیماران مقاومت به انسولین و بیماری قلبی عروقی از شیوع بالایی برخوردار است.

کبد چرب الکلیـکعامل اصلی به وجــود آورنده ایــن بیماری مصرف زیاد الکـل مــی باشد،مصرف همزمان الکل به همراه غذاهای چرب در ابتلا به این نوع بیماری نقش اصلی را ایفا میکند.

علت بیماری کبد چرب: چاقی، دیابت نوع 2، افزایش چربی خـون از جـمله مهمترین علل بروز کبد چرب غیر الکلیک هستند. از دیگر عوامل بروز این بیماری می توان به رژیم غذایی نامناسب سن بالا ، سـوء تغـذیه، مصـرف برخی از داروهـا مانند (کورتیکو استروئیـد ها، هورمون های استـروژن، قرص های ضد بارداری، داروهای تقـویت جنـسی، ضــد تشنـج ها و …) و برخــی از بیمــاری ها اشاره کرد.

علائم بیماری کبد چرب
در بیشتر این موارد این عارضه بدون علامت است و با سونوگرافی، سی تی اسکن و بررسی های آزمایشگاهی و مـشاهــده ی بالا بــودن آنزیـــم های کـبــدی (ALT) (AST) تشخـیص این بیماری ثابت می گردد ولی در برخی از موارد، شخص از ضعف و بی حـالی، خستگـی های دائم و احساس فشار و درد مبهم در ناحیه فوقانی و راست شکم شاکی است.

عملکرد پرگاس:

 • پاکسازی و سم زدایی کبد (حفظ عملکرد طبیعی کبد)
 •  کنترل و دفع چربی هـای اضافـی کبـد در مبتلـایان بـه کبد چرب 
 • کنترل ترشح آنزیم های کبدی 
 • کاهش کلسترول ، تری گلیسیرید و LDL
 • کاهش قند خون 
 • روشن کننده پوست و از بین برنده لکـه های پوسـتی ناشی از اختلالات کبد
 • کاهش دهنده ی وزن

هشت ترکیب افشره عبارتند از :

کاسنی / گزنه / گل گاو زبان / شوید / رازیانه / گل بنفشه / ورون / کیالک 

 

نحوه مصرف:

میزان مصرف برای گرید 1روزی دو وعده، به میزان هر وعده 7/5 الی 10 سی سی در نصف استکان  آب بعد از غذا(ترجیحا بدون آب مصرف گردد).

دوره مصرف برای گرید 2روزی دو وعده، به میزان هر وعده 15  الی 20 سی سی در نصف استکان آب بعد از غذا(ترجیحا بدون آب مصرف گردد).

مدت زمان مصرفدر گرید 1حداقل میزان مصرف 2 الی 4 ماه / در گرید 2 حداقل میزان مصرف 4 الی 6 ماه

روش مصرف د ومروزی 3 قاشـق غذاخـوری ( هــر وعــده یک غذاخوری ) در نصف استکان آب  حـل شـده و به همراه عسل میل شود.(ترجیحا بدون آب مصرف گردد).


نکته مهم

در افرادی که دارای بیماریهای پوستی مزمن همچـون پســوریازیـس و اگزما و ســایر بیمـاریهای پـوسـتـی خـارش دار مــی باشــند، هـمراه افـــشره پرگـــاس ترکیــب آسیاب شـد ه بنفــشــه کـل گیــاه )+ بابـونه ( سرشاخه گل دار ) + باباآدم ( ریشــــه گـــیاه ) روزی یک وعـده یـک سـاعت بعد از ناهار، یک قاشق غذاخوری سر صـاف از ترکـیب سه گیاه فوق به طور مساوی دم کرده و میل شود.

به نکات قابل توجه درج شده بر روی جعبه دقت فرمایید.

اصلاح سبک زندگی و رژیم غذایی:

 • کاهش مصرف گوشت قرمز، چربی، مواد قندی، غذاهای فریزشده و یخ زده و حاوی مواد نگهدارنده   
 •  عدم استفاده از انواع نوشیدنی های گازدار و الکلی ، انواع فست فود و تنقلات شور، چای و قهوه پرهیز از پرخوری ( کنترل وزن
 • پرهیز از استرس 
 • رژیم غذایی کم کربوهیدرات که حاوی میزان قابل توجهی سبزی و میوه و مواد غذایی پر فیبر باشد،معمولا بهترین انتخاب برای  افراد مبتلا به کبد چرب است.
 • کاهش چربی مصرفی به ویژه چربی اشباع شده و جایگزینی آن ها با چربی های غیر اشباع که در روغن زیتون و ماهی وجود دارد.
 • استفاده از نان و غلات سبوس دار باید جدی گرفته شود
 •  ورزش و فعالیت های منظم داشته باشید. تمرین های ملایم و ورزش هایی مانند شنا ، پیاده روی دوچرخه سواری و … انجام شود.
 • عدم استفاده از آب و مایعات دیگر بین غذا و عدم استفاده از آب یخ به طور کلی

 

افشره پاکسازی کبد چرب پرگاس
این افشره با بهره گیری از استاندارد سازی گیاهان خاص دارویی، طب گیاهی و فرمولاسیـون منحصـر به فرد درلابراتوار سلامت اندیش فلورا فرموله گردیده است. این افشره با بهـره گیـری از عصـاره ی موثـره ی گیـاهان، چربی های اضافه کبد را دفع می کند و موجب تصفیه خون از مواد زائـد و سمـوم می گـردد

همچنیـن علاوه بر برطرف شـدن علایـم کبـــــد چـرب، موجـب بهــبـــود بیمــاری کبـــد چــرب ســم زدایی کامــل کبـد و کنتــرل ترشـح  آنـزیم هـای کبـدی می گــردد. با توجــه به تصفـیه کامـل خون از مواد زائـد و سمـوم باعـث کنـترل چربـی خون ( تری گلیـسیرید، کلسترول و ال دی ال) میگردد.
در صورتیکه رژیم غذایی مناسب همراه با مصرف این افشره انـجـام پذیـرد اثر بخشـی ایـن افشـره بسـیار سریع و قوی خواهد شد.


مکانیسم اثر:
این افشــره با اثر بر روی کــبد و تاثیر مستــقیم بر فعــالیـت هـای آن از طریق تـقویت کبــد موجب پاکسازی کبد، تنظیم فعالیت آنزیمی و بازکننده گرفتگی های کبدی می گردد.همچنین با اثر بـخشـی بر روی تجزیه و تحلـیل کلستــرول و تری گلیـسیرید مقدار آن را کاهـش داده و تنظیم کننده ی ترشح صفرا می باشد.از دیگر مـکانیسم هـای این افشره با اثر روی پانکـراس ( لوزالمــعده ) و تحــریک ســلول های پانکراس،ترشح انسولین را افزایش داده و بر روی مـقاومـت سلــول ها نسـبت به انسـولین اثر گـذاشـته و موجب کاهش قند نیز می شود.

 

(م

 

 • نظرات() 
 • جمعه 11 تیر 1395

   

  برای رفع تپش قلب و سرفه‌ چه باید کرد؟

  یک محقق طب اسلامی راه‌های رفع تپش قلب و سرفه‌ را اینگونه تشریح کرد.

   
  به گزارش خبرگزاری تسنیم, حجت السلام سید حسن ضیایی درباره برخی از نکات سلامتی بخش از دیدگاه طب ائمه اظهار داشت: دو عضو بدن سریع سرما می‌خورد, یکی سینوس‌های فوقانی و دیگر کلیه‌ها  که بسیار به سرما حساس هستند.
   
  به گفته وی برای پیشگیری از سرماخوردن این دو عضو حساس در بدن باید افراد بعد از بیرون آمدن از حمام و استخر سرشان را با کلاه یا روسری کامل بپوشانند، همچنین هنگام خواب باید کمر را با شال یا ... نیز بپوشانند تا از سرماخوردن کلیه‌ها پیشگری شود.
   
  این محقق طب اسلامی عنوان کرد: دارو را باید با توجه مصرف کرد، در وسائل الشیعه از  امام صادق نقل شده است که برای مصرف دارو بسم الله بگویید و سپس دارو را مصرف کنید.
   
  سیب درختی شیرین - آنتی بیوتیک طبیعی / شلغم - پنی سیلین طبیعی
   
  ضیایی ادامه داد: سیب درختی شیرین - آنتی بیوتیک طبیعی است، همچنین شلغم پنی سیلین طبیعی به حساب می‌آید. اگر شلغم را از وسط نصف کرده و وسط آن را خالی کنید, داخل آن عسل ریخته و از شب تا صبح کنار گذاشته و آن را صبح ناشتا خورده شود بسیار به رفع ناراحتی‌های ریه کمک می‌کند.
   
  وی اضافه کرد: مصرف این نوع شلغم با عسل برای کسانی که دچار سرفه‌های خشک یا سرفه‌های خلطی یا دچار سیاه‌سرفه هستند، بسیار مفید است.
   
  این محقق طب اسلامی درباره تپش قلب نیز افزود: کسانیکه از چیزی می‌ترسند و دلشان به اصطلاح هُری می‌ریزد, بهتر است که عسل را با آویشن مصرف کنند. مصرف سیب شیرین درختی بسیار مفرح بوده و برای این افراد مفید است.
   
  ضیایی خاطرنشان کرد: بسیاری از تپش قلب‌ها ناشی از بدخوری است به عنوان مثال مصرف آبلیموی مانده یا مصرف بیش از حد لیمو عمانی یا مصرف غذاهای مانده, فریز شده یا غذاهای فست فودی خود باعث افزایش بروز تپش قلب می‌شود.

  مطالب مرتبط

   

   

 • نظرات() 
 • جمعه 11 تیر 1395

   

  تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۹

  درمانی برای کم‌خونی و پلاکت پایین

  جوانه شبدر گیاهی است اعجاز انگیز که در درمان کم‌خوبی و پلاکت پایین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  محمدباقر مینایی پزشک طب سنتی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اثرات اعجاز انگیز جوانه شبدر بر روی بدن  انسان گفت: خواص درمانی این گیاه در نوع خود بی‌نظیر بوده و با داشتن ویتامین‌هایی چون A و C ، ریبوفلاوین و نیاسین آرامش‌بخش اعصاب و در درمان افسردگی مفیده بوده و می‌توان در مکمل‌های غذایی هم از این گیاه استفاده کرد.

   

  وی ادامه داد: گیاه و جوانه شبدر خاصیت ضد سرطانی بالایی دارد و همچنان پیشتاز میدان رقابت‌ در مقابل مکمل‌های غذایی مصنوعی و غیر مصنوعی است و برای درمان کم خونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

   

  مینایی در ادامه با اشاره به اینکه این گیاه برخلاف اسمش پرکاربردترین گیاه در بین گیاهان دارویی است؛ تصریح کرد: چون این گیاه پرکاربردتر از گیاهان دارویی دیگر در بین گیاهان طب سنتی است بنابراین جایگاه به مراتب والاتر از گذشته دارد و بعضی از افراد با شنیدن اسمش دچار ناراحتی می شوند ولی در عوض نمی‌دانند که چه خاصیت شگفت‌انگیزی دارد.

   

  این پزشک طب سنتی خاطر نشان کرد: خواص درمانی این گیاه بیشتر در درمان کم‌خونی و پلاکت‌ پایین، تصفیه کننده خون و تنظیم فعالیت‌های کبدی‌،‌ بدخلقی ناشی از علائم یائسگی مورد استفاده است و چون در آن آنتی‌اکسیدان به مقدار کافی وجود دارد خاصیت ضد سرطانی نیز دارد و در پیشگیری از بروز چین و چروک زودرس در پوست و پیشگیری از پوکی استخوان و بیماری‌های قلبی به کار می

 • نظرات() 
 • پنجشنبه 10 تیر 1395

  رنی سندرز در یادداشتی در نیویورک تایمز:

  47 میلیون آمریکایی در فقر هستند/ وال استریت و میلیاردرها قادر به خرید انتخابات هستند/ ثروت هنگفت در دستان یک درصد جامعه آمریکا

   

  «برنی سندرز» به انباشته شدن ثروت هنگفت در دستان یک درصد از جامعه آمریکا اشاره کرد و گفت میلیون‌ها آمریکایی همچون طرفداران برگزیت خشمگین هستند و از نیروهای اقتصادی که در حال تخریب قشر متوسط جامعه است بیزار و خسته شده‌اند.

  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «برنی سندرز» نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا طی یادداشتی در روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز» به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا اشاره کرد و نوشت، شگفتا، شگفتا، کارگران بریتانیا که بسیاری از آنها شاهد افت استاندارد سطح زندگی خود بودند و در حالیکه ثروتمندان کشورشان ثروتمندتر می‌شدند، به اتحادیه اروپا و اقتصاد جهانی که آنها و کودکانشان را نادیده می‌گرفت، پشت کردند.

  وی ادامه داد: «این تنها مردم بریتانیا نبودند که رنج می‌برند. این اقتصاد به طور فزاینده جهانی که توسط سرآمدان اقتصادی جهان به وجود آمده و حفظ شده است، تمامی افراد سراسر جهان را نادیده می‌گیرد. 62 نفر از ثروتمندترین افراد روی این سیاره زمین به اندازه نیمی از جمعیت جهان که حدود 3.6 میلیارد نفر است، ثروت دارند».

  سندرز تأکید کرد: «این یک درصد برتر دارای ثروتی بیش از مجموع 99 درصد بقیه هستند. این افراد بسیار بسیار ثروتمند، ثروت‌های غیرقابل تصوری دارند و این در حالی است که میلیاردها نفر متحمل فقر مطلق، بیکاری و خدمات درمانی، آموزش، مسکن و آب آشامیدنی ناکافی هستند».

  سندرز سپس در سؤالی مطرح کرد آیا ممکن است که رد شکل کنونی اقتصاد جهانی در آمریکا نیز رخ بدهد؟ و سپس پاسخ داد: «به طور قطع امکان آن وجود دارد».

  وی سپس توضیح داد: «در حین کمپین من برای کسب نامزدی ریاست‌جمهوری حزب دموکرات، از 46 ایالت بازدید کردم. آنچه که در بسیاری از موارد شاهد آن بودم و شنیدم، حقایق دردآوری بود که حتی دستگاههای سیاسی و رسانه‌ای به آنها هیچ توجهی نکرده بودند».

  سندرز در اینباره ادامه داد: «در 15 سال گذشته، حدود 60 هزار کارخانه در این کشور تعطیل شده است و بیش از 4.8 میلیون مشاغل تولیدی پردرآمد از بین رفته است. بیشتر این مسئله با توافقات تجاری فاجعه‌باری مرتبط است که شرکت‌ها را ترغیب کرد تا به سوی کشورهای با دستمزد پایین بروند».

  وی سپس به درآمدهای نه چندان مناسب زنان و مردان کارگر در آمریکا اشاره کرد و نوشت: «علیرغم افزایش عمده در تولید، امروزه با احتساب تورم، یک کارگر مرد در آمریکا به طور متوسط 726 دلار کمتر از درآمد خود در سال 1973 پول به دست می‌آورد و این در حالی است که یک کارگر زن به طور متوسط، یکهزار و 154 دلار کمتر از درآمدی که در سال 2007 داشته است، پول به دست می‌آورد».

  سندرز ادامه داد: «حدود 47 میلیون آمریکایی در فقر به سر می‌برند. حدود 28 میلیون نفر بیمه درمان ندارند و بسیار دیگر پوشش بیمه‌ای ناکافی دارند. میلیون‌ها نفر با سطح وام دانشجویی ظالمانه‌ای درگیر هستند. شاید برای اولین بار در تاریخچه مدرن است که نسل جوان‌تر ما در مقایسه با والدینشان، سطح استاندارد زندگی پایین‌تری دارند».

  این نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا که از دور رقابت‌های انتخاباتی کنار رفته است تأکید کرد: «به طور هولناکی، میلیون‌ها آمریکایی‌ کم‌سواد در مقایسه با نسل قبل، طول عمر کمتری دارند و این به دلیل آن است که تسلیم ناامیدی، مواد مخدر و الکل شده‌اند».

  سندرز تصریح کرد: «بعلاوه، در کشور ما، یک دهم از جمعیت یک درصدی برتر در حال حاضر صاحب ثروتی معادل ثروت 90 درصد پایین جامعه هستند. 58 درصد از تمامی درآمدهای جدید به یک درصد برتر می‌رسد. وال استریت و میلیاردها قادر به خرید انتخابات هستند».

  وی ادامه داد: «در حین کمپین انتخاباتی خود، با کارگرانی حرف می‌زدم که نمی‌توانستند حتی 8 یا 9 دلار در ساعت درآمد داشته باشند، با بازنشستگانی حرف زدم که برای خرید داروی مورد نیاز با حق تأمین اجتماعی 9 هزار دلار در سال  مشکل داشتند. جوانی بودند که پرداخت هزینه دانشگاه نبودند. من همچنین با شهروندان پورتوریکو دیدار کردم که 58 درصد از کودکان آن در فقر زندگی می‌کردند و تنها کمتر از 40 درصد از جعیت بزرگسال آن دارای شغل بودند یا اینکه به دنبال شغل بودند.

  سندرز سپس با اشاره به این موارد گفت: «بیایید صریح باشیم. اقتصاد جهان به نفع اکثریت مردم کشور ما و جهان نیست. این یک مدل اقتصادی است که توسط سرآمدان اقتصادی و به نفع سرآمدان اقتصادی به وجود آمده است. ما به یک تغییر واقعی نیاز داریم.

  سندرز سپس گفت: «اما ما به تغییر بر اساس عوام‌فریبی، تعصب و احساسات ضدمهاجران که در اکثر لفاظی‌های کمپین خروج (برگزیت) بر آن تأکید شده بود و همچنین نکته کلیدی پیام دونالد ترامپ است، نیازی نداریم».

  وی تأکید کرد: «ما به رئیس‌جمهوری نیاز داریم که با شور و نشاط از همکاری بین‌الملل که مردم جهان را به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند، ملی‌گرایی افراطی را کاهش می‌دهد و احتمال جنگ را پایین می‌آورد، حمایت کند. ما به رئیس‌جمهوری نیاز داریم که به حقوق دموکراتیک افراد احترام بگذارد و برای اقتصادی تلاش کند که از منافع قشر کارگر و نه فقط وال استریت، حمایت کند».

  سندرز تصریح کرد: «ما باید اساساً سیاست‌های تجارت آزاد خود را کنار بگذاریم و به سمت تجارت منصفانه حرکت کنیم. مردم آمریکا نباید مجبور باشند با کارگران کشورهای کم درآمد که به ازای هر ساعت چند پنی دریافت می‌کنند، رقابت کنند. ما باید بر مشارکت ترانس پاسیفیک (TPP) غلبه کنیم. ما باید به کشورهای فقیر کمک کنیم که مدل‌های اقتصادی بادوام را توسعه دهند».

  وی تأکید کرد: «ما باید به فساد بین‌المللی پایان دهیم که در آن شرکت‌های بزرگ و ثروتمندان تریلیون‌ها دلار پول مالیات را به دولت‌های ملی خود بدهند. ما باید دهها میلیون شغل در سراسر جهان از طریق مبارزه با تغییرات اقلیمی و تحول سامانه انرژی جهانی دور از سوخت‌های فسیلی ایجاد کنیم

  سندرز بر اهمیت کاهش بودجه نظامی گفت: «ما به تلاش‌های بین‌المللی برای کاهش بودجه نظامی سراسر جهان و رسیدگی به دلایل جنگ که فقر، نفرت، ناامیدی و جهل است، نیاز داریم».

  وی با اشاره به حمایت ترامپ از برگزیت نوشت: «این ایده که دونالد ترامپ توانست از همان نیرویی که موجب شد طرفداران برگزیت اکثریت را در بریتانیا به وجود بیاورند، به نفع خود استفاده کند باید هشداری برای حزب دموکرات در آمریکا باشد. میلیون‌ها رأی‌دهنده آمریکایی همچون طرفداران خروج (برگزیت) خشمگین هستند و از نیروهای اقتصادی که در حال تخریب قشر متوسط جامعه است، بیزار و خسته شده‌اند».

  سندرز با اشاره به تمامی این موارد در پایان نتیجه‌گیری کرد: «در این لحظه مهم، حزب دموکرات و رئیس‌جمهور جدید دموکرات باید به وضوح روشن کند که ما با آنهایی هستیم که بسیار تلاش می‌کنند و نادیده گرفته شده‌اند. ما باید اقتصاد ملی و جهانی در راستای منافع همه و نه عده اندکی از میلیاردرها، به وجود آوریم

 • نظرات() 
 • شنبه 5 تیر 1395

   

  تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۷

  تعداد نظرات: ۳ نظر

  صفحه نخست » عکس و فیلم

  زائری: حقوق میلیاردی را او می گیرد فحشش را من آخوند می خورم (+عکس)

  متنفرم از این پیراهن های یقه آخوندی! وقتی به جای یک طلبه جوان و مخلص و بی آلایش ، بر تن یک مدیر غیرصالح می نشیند ! حقوق میلیاردی اش را او می گیرد و در خلوت به ریش همه می خندد و فحشش را من آخوند می خورم !

   

  به گزارش ایران، حجت الاسلام محمدرضا زائری در یادداشتی در خصوص حقوق های میلیونی با درج عکسی از یک یقه دیپلماتیک نوشت:

   

   

   

  متنفرم از این پیراهن های یقه آخوندی! وقتی به جای یک طلبه جوان و مخلص و بی آلایش ، بر تن یک مدیر غیرصالح می نشیند ! حقوق میلیاردی اش را او می گیرد و در خلوت به ریش همه می خندد و فحشش را من آخوند می خورم !

   

  حالم به هم می خورد از پینه پیشانی وقتی به جای اثر سجده یک پیرمرد نورانی و اهل دل ، بر جبین یک آدم هزارچهره می نشیند که تسبیح در دست توی دلش برای کلاه گذاشتن سر مردم نقشه می کشد و بدنامی اش برای مسجدی ها و مذهبی ها می ماند !

   

  می ترسم از الفاظ رنگین و اذکار آهنگین ذکر و دعا وقتی به جای شکفتن بر لبان مادری خسته و روزه دار بازیچه یک ریاکار تاجرصفت می شود که این سالها فهمیده چه طور باید ضاد والضالینش را بکشد و صدایش را پیچ و تاب بدهد و چشمانش را تنگ تر ببندد و گردنش را بیشتر کج و کوله کند تا بتواند از نادانی و نفهمی یکی مثل من سوء استفاده کند و خون مردم را بمکد !

   

  سالهاست جماعتی ریاکار و متظاهر قاعده بازی را فهمیده اند و قلق ما را شناخته اند ، یکبار خودشان را در صف اول نماز جماعت جا می کنند و دوبار هم چهارصد ، پانصد هزار تومان به عنوان وجوهات می دهند و سه بار در باره مستحبات قبل و بعد از نماز شب سؤال شرعی می پرسند و سر ما آخوندهای ساده را کلاه می گذارند به بزرگی شکم های سیری ناپذیرشان ! آن وقت زیر پوشش دینداری و خدادوستی هر کاری که فکرش را هم نمی کنی انجام می دهند

   

  بدنامی اش مال جماعت آخوندی که غالبا روحشان هم از این اتفاقات خبر ندارد و گرفتار صدهزار تومان پول هستند ولی همان جماعت دروغگوی ریاکار به اسم شان حقوق ها و پاداش های میلیاردی گرفته اند و اختلاس های کلان کرده اند و به غارت بیت المال مشغول شده اند !

   

  همه اش هم تقصیر ما آخوندهاست که از همه دنیا همین یک پیراهن بی یقه را داشتیم و آن را هم به دیپلمات ها دادیم و هم به مدیران دولتی و هم به تاجرهای بین المللی ! کاش کراوات می زدند و هر کار می خواستند می کردند! مشکل از جایی شروع شد که به خاطر حذف کراوات پیراهن های خودشان را گذاشتند کنار و پیراهن ما آخوندها را پوشیدند ! کاش همان کراوات بود هنوز و هرکسی هر کاری می خواست بکند با کراوات می کرد نه با پیراهن یقه آخوندی !

   

   

 • نظرات() 
 • شنبه 5 تیر 1395

   

  تاریخ انتشار: 05:45 - 05 تیر 1395 - 2016 June 25

  سیاست » سایر حوزه ها

  امام جمعه موقت شیراز:

  حقوق‌های نجومی زیرسئوال بردن ارزش‌های نظام است/لزوم برخورد جدی رئیس‌جمهور با "مدیران متخلف"

  خبرگزاری میزان- امام جمعه موقت شیراز گفت: موضوع فیش‌های حقوقی نجومی و بروز مشکلات در دستگاه‌های اجرایی و ادارات دولتی زیرسئوال بردن ارزش‌ها و حیثیت نظام اسلامی است.

  به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان،حجت‌الاسلام سیّد ابوفاضل رضوی اردکانی در ضیافت افطاری نماینده ولی‌فقیه در استان فارس با مدیران استان به موضوع فیش‌های حقوقی با رقم‌های نجومی در برخی نهادها و ادارات دولتی اشاره کرد و اظهار داشت: دستگاه‌ها و مسئولان نظارتی مانند سازمان بازرسی و دیوان محاسبات، سرکشی و نظارت بر ادارات و دستگاه‌های اجرایی را با جدیت انجام دهند تا چنین مشکلاتی پیش نیاید.

  وی با بیان اینکه برخی از گناهان حق‌الناس است و جزای بسیار سنگینی دارد افزود: افرادی که تصرفات غیر قانونی و غیر مشروع در بیت‌المال دارند حق‌الناس می‌کنند.

  امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه بیشتر مدیران ما در جامعه اسلامی پاک و خدمتگزار مردم هستند خاطرنشان کرد: تعداد اندکی از مدیران از مقام خود سوءاستفاده کرده و برای منفعت خود کار می‌کنند و آبروی نظام اسلامی را می‌برند.

  رضوی اردکانی تأکید کرد: در این زمینه دستور قاطع برای برخورد شدید با حق‌الناس توسط مدیران و سوءاستفاده از بیت‌المال از سوی رئیس جمهور صادر شده است.

  وی با بیان اینکه اگر در انتصاب مدیران معیارهای الهی، تقوا و ارزش مد نظر نباشد شایسته‌سالاری از بین می‌رود تصریح کرد: مدیرانی که توانایی خدمت به مردم را دارند باید تشویق شوند و جایگاه آنها ارتقا یابد و با مدیرانی که برخلاف ارزش‌های نظام اسلامی عمل می‌کنند برخورد شود.

  امام جمعه موقت شیراز با تأکید بر اینکه مردم به نظام اسلامی امید دارند و هر مسئولی در مجموعه خود وظیفه حراست و حفاظت از بیت‌المال و حق‌الناس را دارد عنوان کرد: اگر هر مسئول نسبت به چنین مواردی در زیرمجموعه مدیریتی خود بی‌تفاوت نباشد این مسائل و مشکلات ایجاد نمی‌شود.

  در این آیین که با حضور مدیران کل استان فارس برگزار شد، از مجتبی فردفانی تقدیر شد، وی 25 ساله و اهل شهر گراش است که در سال 1386 در مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا (س) استان فارس موفق به حفظ کل قرآن کریم شد.

  مجتبی فردفانی تا سال گذشته در رده‌های مختلف دانش‌آموزی و دانشجویی در مسابقات قرآن کریم شرکت کرده و مقام‌های مختلفی را کسب کرده است.

  وی امسال در سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی در رشته حفظ کل قرآن کریم موفق به کسب مقام نخست شد.

   

 • نظرات() 

 • آخرین پست ها


  نویسندگان  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات