سایت استاد ناصری

یکشنبه 20 بهمن 1398

هشدار رئیس کل بانک مرکزی ایران(عبد الناصرهمتی) به مردم

رئیس کل بانک مرکزی ایران به مردم هشدار داد: دارایی خود را با شگرد جدید سودجویان در معرض ریسک قرار ندهید.

به گزارش اسپوتنیک، عبدالناصر همتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " این روزها، سفته بازان و رانت جویان بازار ارز نتیجه جلسه آتی FATF را بدون اطلاع از پیچیدگى هاى روند آن، عدم تمدید تعلیق قلمداد کرده و درخصوص تأثیرآن بر نرخ ارز تبلیغات زیادی در کانالهای تبلیغاتی خود راه انداخته اند."

واکنش همتی به شایعات ارزی و تورمی

وی افزود: " نظرم را قبلاً در مورد اهمیت این موضوع گفته ام، لیکن، در شرایط فعلی که اغلب بانکهای خارجی به دلیل تشدید تحریمهای آمریکا، همکاری لازم با بانکهای ایران را ندارند و تبادلات ارزی ما از طریق مکانیزم های بانکى جایگزین و غیر قابل تحریم، انجام می شود، تصمیم آتی (FATF  عم از تمدید یا عدم تمدید) نمی تواند تاثیر قابل توجهی بر شرایط ارزی کشورمان داشته باشد و عمده خبرسازیها دراین خصوص، با انگیزه سودجویی و نوسان گیری در بازار ارز انجام می گیرد."

همتی همچنین تاکید کرد: "دستاویز قراردادن موضوع FATF برای اثر گذاری در نرخ ارز از طریق سفته بازان و فضای مجازی،باواقعیات بازار وروندتأمین ارز درتجارت خارجی کشور و چشم انداز گشایش کانال هاى جدید، همخوانی ندارد.

ضمن اینکه، بانک مرکزی نظارت برجریان پول و مبارزه با پولشویی را نیز درکنار مدیریت بازار ارز با قوت ادامه خواهد داد . مردم عزیز مراقبت نمایند که با شگرد جدید سودجویان، این بار تحت عنوان تأثیر FATF، دارایی آنها در بازار ارز در معرض ریسک قرار نگیرد."

 • نظرات() 
 • سه شنبه 15 بهمن 1398

  تاریخ انتشار:  ۰۱:۳۶ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

  جان کری: جو بایدن ترامپ را شکست می‌دهد

  جو بایدن(دموکرات) یا ترامپ( جمهوریخواه)

   

  وزیر خارجه پیشین آمریکا با بیان اینکه هرگز در انتخابات نامزد نخواهد شد تاکید کرد که بایدن دونالد ترامپ را شکست خواهد داد.

  به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، جان کری وزیر خارجه پیشین آمریکا در واکنش به اخباری درباره نامزد شدنش در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد، هرگز در انتخابات نامزد نخواهم شد و هر گزارشی که در این زمینه منتشر می‌شود جعلی و نادرست است.

  وی سپس با حمایت مجدد از جو بایدن نامزد پیشتاز دموکراتها در انتخابات درون حزبی دموکراتها افزود: دوست خوب من جو بایدن، که انتخابات درون حزبی را می‌برد، دونالد ترامپ را شکست می‌دهد و یک رئیس جمهور عالی و برجسته خواهد شد.

  باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا نیز پیش از این حمایت خود را از جو بایدن، که دو دوره معاون وی بوده است، اعلام کرد.

  انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است در آبان ماه 1399 برگزار شود.

 • نظرات() 
 • سه شنبه 15 بهمن 1398

  - آخرین دفاعیات مدافعان و مخالفان استیضاح چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا عصر دوشنبه به پایان رسید تا سناتورها بتوانند در دو روز نظرات خود را درباره این پرونده مطرح کنند.

  پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : ایرنا- آخرین دفاعیات مدافعان و مخالفان استیضاح چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا عصر دوشنبه به پایان رسید تا سناتورها بتوانند در دو روز نظرات خود را درباره این پرونده مطرح کننددر شرایطی که چهار سناتور حاضر در دادگاه دونالد ترامپ دغدغه رای گیری امشب در آیوا را دارند که برای تعیین نامزد همچنین وکلای مدافع ترامپ آخرین اظهارات خود را درباره این پرونده مطرح کردند.

  پس از آن، نوبت به سناتورهای دو طرف می رسد تا نظرات خود را به اطلاع عموم برسانند که آیا دونالد ترامپ را گناهکار می دانند و معتقدند باید از قدرت برکنار شود یا اینکه اتهام ترامپ را برای برکناری وی کافی نمی دانند.آنگاه در روز چهارشنبه، محکمه برای رای گیری نهایی تشکیل می شود و تکلیف این پرونده در تاریخ آمریکا ثبت خواهد شد.

  در ادامه نشست روز دوشنبه محکمه ترامپ، پت سیپلونی دفاعیات خود را ارائه داد و گفت می دانید که امروز نتیجه گیری کلیدی این پرونده انجام می شود و ما معتقدیم تنها نتیجه مبتنی بر شواهد، مبتنی بر مفاد خود استیضاح و قانون اساسی آن است که شما به تبرئه رئیس جمهوری رای دهید.وی افزود: استیضاح تلاشی برای بازگرداندن نتایج یک انتخابات و کوششی برای دخالت در انتخابات آتی ریاست جمهوری است.کنث استار دیگر عضو وکلای مدافع ترامپ هم به تاریخ آمریکا و فرهنگ این کشور استناد کرد که بر اصل و مفهوم آزادی متمرکز بود.وی آزادی را بالاتر از سیاست و حزب دانست و گفت آزادی برای همه ملت است. ایرنا همانگونه که مارتین لوتر کینگ (رهبر جنبش آزادی خواهان سیاه پوست) و آبراهام لینکلن (رئیس جمهوری پیشین آمریکا) بر آزادی تاکید داشتند.این وکیل ترامپ البته بر آزادی همراه با عدالت تاکید کرد و سنا را تشویق کرد تا آزادی، عدالت و مبانی انصاف را در نظر بگیرند.سرزمین وحشی: پس از این اظهارات، نماینده هاکیم جفریس یکی از هفت مدیر استیضاح مجلس نمایندگان دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای نوامبر ۲۰۲۰ سرنوشت ساز است، مدیران استیضاح منتخب مجلس نمایندگان و

  از سناتورها خواست که "کار درست را انجام دهند" و گفت: پرونده استیضاح را علیه رئیس جمهوری ترامپ "با کوهی از شواهد" اثبات کرده اند.جفریس افزود: رئیس جمهوری ترامپ سعی کرد تقلب کند. او گرفتار شد. رئیس جمهوری ترامپ به طور فسادآمیزی از قدرت خود سوءاستفاده کرد. او مانع تحقیق مقدماتی کنگره برای استیضاح شد.

  همانگونه که انتظار می رود، مدافعان استیضاح بر خلاف وکلای ترامپ به شدت معتقدند که ترامپ باید از قدرت برکنار شود به کونه ای که جفریس ادامه داد اگر سنا تحت این پیامدها، تبرئه را برگزیند آمریکا به یک سرزمین وحشی تبدیل می شود.

  وی اضافه کرد اگر سنا عادی سازی بی قانونی، عادی سازی فساد، عادی سازی سوء استفاده رئیس جمهوری از قدرت را برگزیند، آمریکا در یک سرزمین وحشی خواهد بود.این عضو مجلس نمایندگان آمریکا با بیان اینکه اگر سنا تبرئه ترامپ را بدون صدور حتی یک احضاریه ساده، بدون مصاحبه با یک شاهد ساده و بدون مرور یک سند ساده برگزیند، به راستی آمریکا، یک سرزمین رام نشده است، گفت هنوز دیر نشده و سنا هنوز هم می تواند تصمیم درستی بگیرد.جفریس تاکید کرد آمریکا نظاره گر است. جهان در حال تماشا است و چشمان تاریخ هم نگاه می کند. سنا می تواند همچنان راه درست را برگزیند.ترامپ اعتمادشدنی نیست س از این اظهارات ،آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا هم گفت: ترامپ نمی تواند اعتمادپذیر باشد. نمی توانید اعتماد کنید که رئیس جمهوری حتی برای یک دقیقه هم نمی تواند نه برای یک انتخابات و نه برای کشور کار درستی انجام دهد وی تصریح کرد: او نمی تواند تغییر کند و شما به خوبی این را می دانید. ما هم از روز نخست که استیضاح را آغاز کردیم می دانستیم که برای محکومیت ترامپ به رای دو سوم سنا نیاز است. با این حال راه جایگزین آن یعنی تصمیم گسترده مردم برای انتخابات پیش رو وجود دارد.سرپرست هیات مدیران استیضاح منتخب مجلس نمایندگان خطاب به سناتورها گفت: امیدوارم و دعا کنم که هرگز در حزب دموکرات رئیس جمهوری همچون دونالد ترامپ نداشته باشیم ، کسی که با خیانت به منافع و امنیت ملی به دنبال کمک برای انتخاب دوباره باشد.شیف همچنین ابراز امیدواری کرد اگر چنین رئیس جمهوری در حزب دموکرات باشد، خود دموکرات‌ها پیش قدم شوند و او را استیضاح کنند.وی تصریح کرد در تاریخ رئیس جمهوری همچون دونالد ترامپ نخواهد بود. اگر می دانید که مجلس نمایندگان درست عمل کرده و همچنان برای تبرئه وی رای می دهید، نامتان در تاریخ با یک طناب آهنین به او گره خواهد خورد.

  با پایان یافتن، آخرین اظهارات دو طرف، محکمه سنا تا چهارشنبه به کار خود خاتمه داد تا فرصت به سناتورها برسد که دیدگاه های خود را به صورت علنی ابراز کنند.سناتورها همچنین در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه گذشته به صورت کتبی سوالات خود را از مدیران استیضاح و همچنین وکلای مدافع ترامپ در مدت ۱۶ ساعت پرسیدند.

 • نظرات() 
 • شنبه 5 بهمن 1398

  زیر امورخارجه ترکیه تاکید کرد که کشورش با تحریم علیه ایران مخالف است.

  پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

  به گزارش نامه نیوز، مولود چاووش اوغلو وزیر امورخارجه ترکیه امروز (چهارشنبه) در یک پنل در مجمع جهانی اقتصاد در داوس با موضوع خاورمیانه و شمال آفریقا بار دیگر بر مخالفت کشورش با تحریم‌ها علیه ایران تاکید کرد.

   

  بنابر گزارش تله تریدر، وی در بخش دیگری از سخنانش مدعی شد که عراق به دلیل تنش میان ایران و آمریکا در معرض خطر از دست دادن ثبات خود قرار دارد.

   

  چاووش اوغلو همچنین خاطر نشان کرد که ترکیه نمی‌خواهد عراق به محل مناقشه میان تهران و واشنگتن تبدیل شود.

   

  وزیر امورخارجه ترکیه در ادامه همکاری کشورش با روسیه را نمونه‌ای از خواست آنکارا برای برقراری صلح در خاورمیانه برشمرد و گفت: ترکیه برای بازگرداندن ثبات به منطقه با هرکسی، ازجمله ایران همکاری می‌کند. ذف لکه های سطحی دندان

  برخی از سفید کننده های طبیعی می توانند لکه های موجود روی دندان ها را به راحتی از بین ببرند که برخی از این راهکار ها سابقه طولانی دارند.

  خمیردندان ها و برخی راهکار های خانگی سفید کردن دندان ها می تواند برای لکه های سطحی روی دندان ها موثر باشد، اما برای لکه های عمیق تر باید به پزشک مراجعه کرد.

  استفاده از کیت سفیدکننده

  کیت سفید کننده دندان شامل پروکسید کربامید سفید کننده ای است که می تواند هر گونه لکه عمیق یا سطحی را از بین ببرد و دندان را به رنگ طبیعی بازگرداند.

  در برخی از کیت های سفید کننده دندان هم مواد سفید کننده ای وجود دارد که البته باید حدود 30 تا 45 دقیقه روی دندان بماند تا

  نوار های سفید کننده دندان هم می تواند در زیبایی این عضو کمک کننده باشد؛ ساز و کار این نوار ها با یک ژل سفید کننده بر پایه پروکسید پوشش داده می شود و تقریبا نامرئی هستند؛ استفاده از این نوار چندین بار در روز می تواند بعد از حدود یک هفته دندان ها را کاملا سفید کند.استفاده از کیت سفیدکننده

  راهکار خانگی سفید کردن دندان ها

  برخی افراد ترجیح می دهند از راهکار های خانگی برای سفید کردن دندان ها استفاده کنند.

  خوراکی هایی مثل گلابی، سیب و هویج که بزاق دهان را افزایش می دهند می توانند به شست و شوی محیط دهان و دندان ها کمک کنند همچنین جویدن آدامس های بدون قند برای پاکسازی دندان مفید است.

  علاوه بر آن بزاق دهان باعث خنثی شدن اسید فضای دهان می شود در نتیجه از تخریب دندان ها جلوگیری می کند.

  سیگار کشیدن ممنوع

  سیگار نه تنها برای سلامتی مضر است بلکه بر رنگ دندان ها هم تاثیر می گذارد؛ تنباکوی موجود در سیگار موجب نفوذ به حفره های دندان می شود که به سختی با مسواک زدن می توان آن را برطرف کرد.استعمال سیگار باعث بیماری لثه، بوی بد دهان و ابتلا به انواع سرطان

 • نظرات() 

 • آخرین پست ها


  نویسندگان  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات